Trwa ładowanie...

Co powinieneś wiedzieć o wakacjach w Bułgarii (WIDEO)

Zobacz film: "Wakacje w Bułgarii? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć"

Bułgaria to kraj leżący w Europie południowo-wschodniej, na Półwyspie Bałkańskim. Bułgarskie wybrzeże oblewane jest przez wody Morza Czarnego. Najpopularniejsze regiony Bułgarii to Złote Piaski i Słoneczny Brzeg, czyli miejsca, które odwiedza najwięcej turystów spragnionych kąpieli słonecznych i odpoczynku. Bułgaria znana jest także ze swoich miejscowości uzdrowiskowych, a wśród nich prym wiodą Św. Konstantyn, Pomorie i Elena.

Wakacje w Bułgarii to dla Polaka osiągalna inwestycja. Za wakacje All Inclusive za dwie osoby zapłacimy od 2800 zł do 3500 zł, nie narażając się na skrajne warunki czy oszustwa ze strony hoteli.

Co powinieneś wiedzieć o wakacjach w Bułgarii (WIDEO)
Co powinieneś wiedzieć o wakacjach w Bułgarii (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.