Trwa ładowanie...

Polscy turyści w Chorwacji (WIDEO)

Zobacz film: "Polscy turyści w Chorwacji"

Istnieją kierunki turystyczne, które Polacy szczególnie sobie upodobali. Chętnie wyjeżdżają do Włoch, Grecji czy Hiszpanii. Jednak najczęściej wybierają Chorwację. Szacuje się, że turyści z Polski to najważniejsza, obok Brytyjczyków, grupa zwiedzająca w sezonie i poza nim wybrzeże chorwackie.

Chorwacja to kraj zderzenia się kultur. Rzymska architektura z bizantyjskimi zdobieniami, bałkańska kuchnia i włoski temperament. To wszystko tworzy miłą atmosferę, która sprzyja wizytom turystycznym. Nie bez znaczenia pozostają również niskie ceny oraz łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i samolotem.

Polscy turyści w Chorwacji (WIDEO)
Polscy turyści w Chorwacji (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.