Trwa ładowanie...

Recital Ewy Błaszczyk

Ewa Błaszczyk to jedna z najbardziej wyrazistych postaci zarówno w polskim kinie, jak i na scenie muzycznej. Aktorka jest także współzałożycielem oraz prezesem Fundacji "Akogo?", która pomaga dzieciom po najcięższych urazach. To jej fundacja wybudowała Klinikę "Budzik", w której od 2013 roku rehabilitowane i leczone są dzieci.

Już 28 listopada 2016 r. o godz. 19:00 w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie, będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie - recital Ewy Błaszczyk „POZWÓL MI SPRÓBOWAĆ JESZCZE RAZ”, z którego cały dochód zostanie przekazany na sfinansowanie operacji wszczepu stymulatorów.

Zapraszamy serdecznie

Zobacz film: "Wpływ sportu na zdrowie"

To musisz wiedzieć

 

Recital Ewy Błaszczyk
Recital Ewy Błaszczyk
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.