Trwa ładowanie...

Wakacje w Anglii (WIDEO)

Zobacz film: "Wakacje w Anglii"

Wakacje zazwyczaj kojarzą się z ciepłym klimatem, lazurową wodą morską i piaszczystymi plażami. Drugie skojarzenie może wskazywać na duże, popularne turystycznie miasta. Jednak krajem, który warto odwiedzić w wakacje, jest także Anglia.

Podstawowym punktem zwiedzania jest oczywiście Londyn ze swoim Parlamentem, Big Benem i London Eye. Jednak nie jest to jedyna atrakcja Anglii. Fanów Beatlesów z pewnością zaciekawi Liverpool, a kibiców futbolowych Czerwonych Diabłów malowniczy Manchester. Godne uwagi są także inne angielskie miasta, a wśród nich Bristol. Turystów zachwyci także angielska wieś.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.