Alergia, przewlekła biegunka i uszkodzenie komórki wątrobowej u 2-latka

Witam Mój 2-letni synek wyszedł ze szpitala z rozpoznaniem : alergii,przewlekłej biegunki i uszkodzenia komórki wątrobowej. Ma dużo badań jednak najbardziej martwią mnie wyniki badań biochemicznych powyżej norm np.AIAT norma 41 wynik 201,AspAT norma 40 wynik 141 , gGT norma 3-22 wynik 429, FA 124-341 wynik 683, Białko całk. 5,6-7,3 wynik 8. Miał zrobione badania gastroskopii i kolonoskopii z pobraniem wycinków do badania histopatologicznego. Bardzo proszę o interpretację wyników.Dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wyniki te prawdopodobnie wskazują na zaburzenia pracy wątroby. Nie można jednak konkretnie określić czym są one spowodowane.