Analiza USG jamy brzusznej 66-latka
proszę o analizę USG jamy brzusznej W polu rdzeniowym nerki prawej bezechowa struktura wlk 1,5mm.W segmencie lewej nerki większa struktura torbielowa dł.3,6cm. prostata niejednorodna powiększona z impresją pęcherza wymiary narządu 4,7 4,8 4,3 V50,69 pacjent ma 66 lat.Czy gruczoł prostaty jest bardzo powiększony? Co to są te bezechowe struktury w nerkach?

MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Prwadopodnie chodzi o torbiel nerki atak wogole to pownien pan udac sie do urologa boa danie USG to jeno a badanie perrectum to drugie