Analiza wyniku Holtera u 67-latka

Proszę o analizę wyniku Holtera: RZ, śr. częstość rytmu 89/min, min-72/min.g.12:25, max-127/min. g.7:53. Bez pauz>2,5 sek. 3653 pob. komorowe bimorficzne, w tym 1 nsVT-3 ewolucje, 79 par. 177 pob. nadkomorowych, w tym 1 salwa - 5 ewolucji i 1 para. Bez istotnych zaburzeń przewodnictwa. W K1 i K3 deniwelacje ST z max. pogłębieniem do 3,5 mm o godz. 6.45. Tata jest po zawale bez uniesienia odc.ST (INSTEMI).

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.