Antybiotyk na infekcje grzybicy pochwy

Witam.Mam pytanie w sprawie zazycia antybiotyku.Mam infekcje grzybicy pochwy i ginekolog przepisał mi antybiotyk na 3 dni Pimafucin a pózniej przez 7 dni Invag. Niestety wzięłam jedna na noc Pimafucin i na następny dzień dostałam miesiączke,czy po ukończonej miesiączce powinnam wziąść następne dwie globulki ? Czy tylko Invag ? Dziekuje za odpowiedz . Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po zakończonej miesiączce powinna Pani przeprowadzić pełną zaleconą terapię, tj. Pimafucin + InVag.