Arogancja, padaczka a agresja

Mam problem dot. mojego charakteru i zachowania względem innych osób. Nie mam znajomych. Jestem arogancja. Zostałam zwolniona. Prezes powiedział mi, że powodem nie jest brak moich kompetencji tylko kwestia mojej dominacji sposób w jaki oni to odbierają. Często moje zachowanie jest odbierane jako agresywne. Chodzę do terapeuty z powodu wcześniejszej depresji. Jednak zawsze taka byłam. Mam 25l.Nigdy mnie byłam lubiana przez towarzystwo. Choruje na padaczkę i może to skutek. Czy można to zmienić?

Witam, Pani charakter kształtował sie przez całe dzieciństwo, wiele nieprawidłowych zmiennych musiało mieć miejsce, ze Pani osobowosc ukształtowała sie w ten sposób. Aby to zmienić rownież potrzeba jest wiele czasu w psychoterapii, aż zacznie Pani widzieć przyczyny swoich nieadaptacyjnych reakcji i dowie sie jakie uczucia i potrzeby tak na prawdę za nimi stoia. Zachęcam do zainwestowania w siebie i wejścia w długoterminowy proces psychoterapii. Pozdrawiam