Artroskopia kolana i uszkodzenie łąkotki

W trakcie artroskopii kolana lekarz stwierdził uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej t. rączki od wiadra, całkowite uszkodzenie więzadła krzyż. przedniego, ciało chrzęstno-kostne przy przycz. ACl do kości udowej. Chondromolacja II/II st. przedz. przyśrodk., chondropatia III st. stawu rzepk.-udow. W trakcie zabiegu wyk. menisektomię przyśr., usunięcie ciała chrzęst-kostn. przy ACL, shaving błony maziowej. Proszę o możliwe wskazanie potencjalnego postępowania w celu powrotu do codziennej sprawności.

Szanowny Panie,
Przede wszystkim wymaga Pan rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu