Aspołeczne zachowanie dziecka

EEG czy jesli corka slini sie, szczeka, wydurnia, nie pracuje, chowa sie do szafy gdy ktos przychodzi, lub pod lozko I nie nawiazuje kontaktu slownego poza agresja slowna jest chora?

Choroby nie orzeknie nikt przez internet, tu może Pani liczyć i wyłącznie na wskazówki. Ja zalecam pełną konsultację psychologiczną.