Alvesco 160 inhalator i Miflionide a przybieranie na wadze

Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć czy po lekach Miflionide i Alvesco 160 inhalator przybiera się na wadze? Mam astmę, kiedy byłam w ciąży brałam to i podziałało tak dobrze, że nie musiałam około trzech lat brać leków takich jak Pulmikort i Foradil, ale poźniej źle się czułam, wtedy lekarz przepisał mi Miflonide i Oxodil, lub Alvesco 160 wziewy zaczęłam ćwiczyć, próbowałam zrzucić wagę i przeszłam na dietę, ale nic z tego nie było. Kilka prób po tym jak zaczęłam brać Alvesco i Miflonide, po kilku dniach czułam jakbym rosła i ciuchy były ciasne, waga mi skoczyła. Czy po tych lekach to jest normalne, że człowiek tyje? Po którym konkretnie, czy po Alvesco czy po Miflonide? Z chęcią się tego dowiem, nie chcę już więcej utyć, to też nie dobrze dla zdrowia. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety oba leki mogą powodować efekt zwiększenia masy ciała.