Astma oskrzelowa i mocne bicie bicie serca

Od 6roku zyci mam astme oskrzelowa o ciezkim przebiegu.Bralam sterydy wdechowe i w tab.Teraz mam 22 lata i biore pulmicord w nebulizacji.Ale od 5mcy wystepuje u mnie silne i szybki bicie serca i niestabilny puls didarkowo.Od 4 miesiecy moja lewa strona klatki piersiowej jest wypchnieta do przodu i po dl. wystapily guzki kostne.Czy to nie od tego silnego bicia serca?Jestem szczypla osoba.Zrobilam juz badanie nie ma zapalenia a morf.B.dobra. inne choroby wykluczone.Czesto mam zawroty i jest slabo

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza pulmonolga, po badaniu bedzie mozna cos wiećej powiedzieć.