Ataki bólu głowy, kaszel, senność i bóle stawów a leczenie boreliozy w przeszłości

kilka lat temu ( ok. 6 ) leczona byłam na boleriozę . Nie wiem czy obecny stan mojego samopoczucia może mieć z tym związek związek . Od dłuższego czasu mam te sama powracające dolegliwości : nagłe ataki bardzo ostrego bólu głowy ( robiono mi nawet tomograf - ok ), ataki kaszlu, kładę się spać zmęczona i zmęczona wstaję, ciągle bym spała, powracające bóle stawów,( szczególnie nóg i dłoni - przy tym opuchlizna, i w klatce piersiowej oraz poty - gdy budzę się mam szczególnie mokry tył głowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie już wykonanych badań będzie można zdecydować o odpowiedniej dalszej diagnostyce.