Bąbel z wodnistą wydzieliną na łokciu

Dzień dobry. Wyskoczył mi bąbel na kostce chyba jak uderzyłem o drzwi na mrozie z dwa tygodnie temu i teraz jest strup lecz dziś w nic nie uderzyłem i na łokci pojawił mi się też bąbel nie swędzi nie piecze lecz jak dotknę to wychodzi wydzielina jak woda co to może być? i czy już zawsze coś takiego będę miał?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to postawienie prawidłowej diagnozy oraz ew. wdrożenie leczenia.