Badania ginekologiczne a problem z trądzikiem ropnym

Witam. Mam 21 lat i od … od zawsze mam nieregularny okres. Ostatnio wyglądał tak: 78 dni, 36,54, 39,15,18. Mam problemy skórne (trądzik ropny) i wiem ze hormony są jego przyczyną, a dokładnie wysokim poziomem androgenów. Chciałabym zrobić badania ginekologiczne, które muszą być zrobione by móc mieć zdrową cerę. Gdzie i jakie badanie zrobić , by mój okres był w końcu regularny, lub do kogo się udać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, najbardziej odpowiednim specjalistą do oceny i leczenia Pani problemu jest ginekolog endokrynolog bądź endokrynolog. Pozdrawiam