Badania krwi i glukozy

Dzień dobry nazywam się Damian mam 38 lat. Zrobiłem sobie dzisiaj badania krwi morfologia i glukoza.Na nic nie choruje raz na rok robie profilaktycznie.wszystkie wyniki były w normie ale zaniepokoil mnie wynik PCT 0.199 a norma to 0.10 do 0.50.% czy w związku tym musze udać się do swojego lekarza?są powody do niepokoju?za odpowidź z góry dziękuję.

Dzień dobry,
interpretacja wyników badań należy do lekarza prowadzącego, który zbierze z Panem dokładny wywiad i odpowie na pytanie czy są powody do niepokoju.
Pozdrawiam

Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań

Witam!
Z interpretacją wyników należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który obejrzy wszystkie wyniki.
Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Monika Frank, Dietetyk
www.poznan.mojdietetyk.pl
poznan@mojdietetyk.pl
tel. 696 884 351

Warto również przeczytać: Sezon na owoce
http://www.mojdietetyk.pl/artykuly/sezon-na-owoce-kiedy-ile-i-jakie-jesc-najlepiej.html?c=9