Badania krwi i niski poziom cukru we krwi

Mam 20 lat, dwa tygodnie temu miałam robione badania krwi. Okazało się, że mam za niski poziom cukru we krwi a dokładnie 68,4mg/dl. od pewnego czasu zaobserwowałam u siebie:brak energii, senność, częste zmiany nastroju, duże problemy ze skupienie. Czy powinnam się martwić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza