Badania sprawdzające problem dotyczący wypadania włosów

Dzień dobry!Jakie badania powinnam wykonać, jeśli w ostatnich 3 miesiącach znacząco nasiliło się u mnie wypadanie włosów? Wcześniej bardzo się łamały, jednak teraz wypadają z cebulkami. Czytałam o dobroczynnym działaniu palmy sabałowej. Czy jej stosowanie jest bezpieczne?

Witam. Przede wszystkim powinna Pani zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi dokładne badanie, zbierze wywiad i skieruje Panią na podstawowe badania krwi.