Badania TCD, USG i PW w diagnostyce SM

Mam 38 lat z powodu bólów głowy wykonano u mnie MR glowy,bole trwaly 2 tyg.i znikly..Wynik MR..Obustronnie w istocie bialej okolokomorowo i podkorowo rozsiane ,nieprawidłowe obszary do 1cm,wysokosygn. w obrazach T2 i w sekwencji FLAIR najprawdopodobniej o charakterze demielinizacyjnym.Lekarz oglądal obrazy i powiedzial ze to SM ale dziwilo go ze nie mam innych objawow.Pojechalam do profesora i tez badał mnie neurologicznie i ok.Zlecil badania TCD USG i PW.Co to za badania?

Konieczna pełna konsultacja TCD=Transcranial Doppler; ocena tętnic
PW=potencjały wywołane, oceniają przewodzenie impulsów w drogach czuciowych, wzrokowych...
Same zmiany w MRI , to chyba za mało aby rozpoznać SM.
Pozdrawiam