Badania w kierunku antykoagulantu tocznia

Witam proszę o odpowiedź na moje pytanie odnośnie badania w kierunku antykoagulantu tocznia moje wyniki to LA1dRVV test przesiewowy 61 wart ref 31-44,LA2dRVVT test potwierdzenia38 wart ref 30-38 LA1LA2dRVVT1.58 war ref 0.80 -1.20 LAPTTdRVVT44 war ref 33-45 .Od 2 lat leczę się na zakrzepicę żył głębokich i przyjmuję lek Xarelto 20 mg .. O czym mogą świadczyć te wyniki badań

Piotr Pilarski

Takie wyniki mogą występować u osoby zdrowej. Sugeruję wizytę u reumatologa.

Pozdrawiam.