Badania w kierunku autyzmu u 3-latka

witam nam syna 3 lata, znajomi zaczeli mi sugerowac ze moj syn moze miec objawy autyzmu, jak to sprawdzic?

Witam

Jeśli zachowanie oraz rozwój Syn budzi Pana wątpliwości należy udać się na konsultację do psychologa dziecięcego. Warto szukać wsparcia także w wyspecjalizowanych poradniach pedagogiczno-psychologicznych, ośrodkach wczesnej interwencji lub ośrodka fundacyjnych na rzecz osób z autyzmem.
Szukając pomocy należy w pierwszej kolejności mieć na uwadze, że diagnozę autyzmu powinien przeprowadzić zespół specjalistów do którego powinni należeć psycholog, psychiatra, pedagog specjalny oraz logopeda.

Pozdrawiam

Joanna Gałczyńska-Adamiak
www.centrum-logopedyczne.pl

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Proszę skonsultować sie z w pierwszej kolejności z psychologiem i neurologiem dziecięcym.
Pozdrawiam AM