Badania w kierunku toksoplazmozy w 7-tygodniu ciąży u 24-latki

Witam aktualnie jestem w 7 tygodniu ciąży,byłam na badaniach na toxoplazmoze moje wyniki to : IgM niereaktywny<0,8, reaktywny>=1,0,szara strefa>=0,8<1,0 IgG niereaktywny<1,reaktywny>3,szara strefa 1-3, A moje wyniki to IgM to 0.226 COl a IgG to 92 IU/mL,bardzo sie nie pokoje,prosze o odpis,pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na dawniejsze zakażenie. Proszę koniecznie pokazać wynik lekarzowi prowadzącemu ciąże. Proponuję wykonać powtórne badania łącznie z awidnością.