Badanie dobowe moczu w przypadku podwyższonego poziomu TSH

Po badaniach krwi dowiedziałam się, że mam zawyżony wynik TSH. Borykam się już od dwóch lat z zawrotami głowy. Lekarz kazał zrobić mi badanie dobowe moczu. Co miałoby wykazać takie badanie? Czytając w internecie widzę, ze jest bardzo dużo rodzajów tych badań. Jakie powinnam zrobić?

Witam serdecznie.
Trudno mi wypowiadać się na temat, co miał na myśli lekarz prowadzący. Dobową zbiórkę moczu wykonuje się bowiem zazwyczaj w warunkach szpitalnych, być może chodziło więc o analizę moczu. Natomiast podwyższony poziom TSH nakazuje pogłębienie diagnostyki w kierunku niedoczynności tarczycy i oznaczenie poziomu jej wolnych hormonów - fT3 i fT4. Być może właśnie niedoczynność tarczycy jest przyczyną problemów z zawrotami głowy.