Badanie EEG przy zawrotach głowy i bólach głowy

Witam, jestem ze Śląska, do lekarza zgłosiłam się z bólami i zawrotami głowy. EEG zlecił neurolog, wczoraj robiłam TK z kontrastem, wynik za 10 dni. Denerwuję się bardzo, ponieważ często dostaję palpitacji serca,ale tłumaczę to sobie,że to z powodu klimakterium.Mam usuniętą macicę wraz z przydatkami,ostatnio w przeciągu jednego roku miałam ostre zapalenie trzustki, operację usunięcia pęcherzyka żółciowego,miesiąc temu zapalenie uchyłków z miejscowym zapaleniem otrzewnej i teraz jeszcze głowa :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę poczekać na wyniki badań dodatkowych oraz udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia konieczna będzie wcześniejsza wizyta u lekarza.