Badanie glukozy na czczo i po obciążeniu

Proszę o interpretację wyników badań :glukoza na czczo 94,01 mg/dl (norma 70-99). 2h po obciążeniu 75g glukozy: 89,16. Insulina na czczo 8,8 uIU/ml (norma 2,6-24,9). 2h po obciążeniu 75g glukozy: 47,2.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po badańiu bedzie mozna okresloc odpowiednie dalsze postepowańie.