Badanie poziomu glukozy a cukrzyca

od kilko dni ale i wczesniej również mam mdłosi i bole glowy badała cukier i mialam jak cos zjem choc malego mam wrazenie ze jakby na chwile przechodzil bol glowy.BADALAM CUKIER na czczo 100 a po kawie 112 czy to może byc cukrzyca ma 41 lat waże 64 kg przy wzrosie 155 ODTSTNIO JESTEM BARDZO NERWOWA I ZMĘCZONA chociaż pracuje jak zwykle.prosze po pomoc Edyta

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie diagnostyki w kierunku cukrzycy. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.