Badanie tarczycy i ogniska hipoechogeniczne

tarczyca o niejedn. echogenicz. Płat prawy ognisko hipoechog, niejednorodne, przestrzenie płynowe wielk ,5x,0 typ unaczynienia II- do rozważenia szczegółowa ocena w badaniu BCI. W części grzbietowej tego płata ognisko słabo hipoechogeniczne ,4x0,5. Poza tym w obu płatach widocznych kilka ognisk hipoechogenicznych wielkości do 0,6cm. Węzły nie powiększone.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie zadała Pani pytania... Zmiana o której mowa wymaga dalszej diagnostyki, proszę udać się do endokrynologa.