Badanie USG w 12 tygodniu ciąży

proszę o interpretacje wyników badania usg - jestem w 12 tygodniu ciąży: CRL - 49MM - 11,6 TYG BPD - 18 MM - 12,5 TYG OUN SYMETRYCZNY NB /+/ NT - 1,6 MM POZDRAWIAM BEATA

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki nie budzą zastrzeżeń. Proszę pamiętać iż poszczególne oznaczenia oraz wiek ciąży szacowany na ich podstawie mogą się różnić, czasami nawet dość znacząco.