Badanie w poradni gastrologicznej 3-miesięcznego dziecka

Moja 3 miesieczna córka dostała skierowanie do poradni gastroenterologicznej ale lekarz nie powiedzial mi w jakim celu czyżby dlatego że robi kupki co 6 dni a jest na piersi i ma wprowadzony debridat? Na czym będzie polegało badanie w tej poradni?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, taki stan może być przyczyna skierowania do poradni gastroenterologicznego. Jednakże nie mogę stwierdzić na czym badanie będzie polegać. Prawdopodobnie będzie to na początku badanie lekarskie i zlecenie badań obrazowych i laboratoryjnych. Pozdrawiam