Badanie wątroby

Witam. Od 6 lat zażywam tabletki antykoncepcyjne J***, ponoć są najmniej szkodliwe dla wątroby. Moje wyniki to GOT 21(5-40) GPT 37(5-40) ,GGTP 11,8(10-45) ,bilirubina 0,80(0,2-1,2) Proszę zinterpretować te wyniki, martwi mnie poziom GPT. Czy powinnam zrobić jakieś inne dodatkowe badania? Dziękuje i pozdrawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Wszystkie uzyskane wyniki badań są w normie. Proszę skontrolować ponownie wyniki badań za około rok czasu. Niewielkie różnice mogą wynikać z obciążenia wątroby np poprzez dietę.
Pozdrawiam