Bardzo delikatne swędzenie penisa

Witam. Od dwóch (może 3) tygodni odczuwam bardzo delikatne swędzenie penisa. Zauważyłem też (także od 2-3 tygodni) , że kiedy jest w spoczynku to wydaje się trochę większy, a konkretnie to żołądź wydaje się większy. Do tego żołądź oraz pod skóra napletka kolor zarówno żołędzia jak i skóry pod napletkiem jest trochę jaśniejszy. Powinienem się martwić? To coś poważnego? Zwykła wizyta w przychodni pomoże? Będę wdzięczny za pomoc i radę. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy mogą być spowodowane infekcją grzybiczą lub bakteryjną. Warto zgłosić się do dermatologa.