Beta-HCG na poziomie 729 i brak ciąży
Beta hcg 60 dni od stosunku wynosi 729 po badaniu usg lekarz stwierdził, że ciąży nie ma i nic na to nie wskazuje. Skąd więc taki wynik?? Czy może to być błąd laboratorium??

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
sugeruję powtórzenie badania. Jeśli ponownie będzie wynik podwyższony sugeruję zgłosić się do ginekologa. Niektóre nowotwory wydzielają hormon bhcg.
Pozdrawiam.