Bezechowy wysięk poniżej więzadła strzałkowo - skokowego

Witam. Od lipca mam ból w stawie skokowym/nie miałam urazu, podobno przeciążenie-zapalenie tk.miękkich/.W lipcu blokada /nie pomogła/, maści, leki.RTG nic nie wykazał.Rehabilitacja:ćwiczenia,laser, wirówka.Ból zniknął na 2 tygodnie, wrócił.Usg- bezechowy wysięk poniżej więzadła strzałkowo-skokowego.Ból raz jest,czasem znika na kilka dni/rwący, czasami jakby blokada w stawie/. Czynniki reumatoidalne w normie. Jestem już wykończona tym ciągłym mniej lub bardziej dokuczającym bólem.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.