Bezpieczeństwo dla zębów stosowania preparatów wybielających

Witam Chciałbym się zapytać czy preparat wybielający iWhite Instant jest bezpieczny tak jak to producent zapewnia zawiera składnik wapnia oraz PAP. Pozdrawiam

Witam, przed zastosowaniem preparatu warto jest skonsultować się z lekarzem, który oceni stan pana zębów. Przed wybielaniem wszystkie zęby należy wyleczyć, zęby martwe wybiela się innymi preparatami, wypełnienia nie wybielają się tak jak zęby.Uważam, że warto skorzystać z porady.Pozdrawiam

preparat ten nie ma podanego dokładngo składu chemicznego - więc ja bym nie wybielała
warto przed wybielaniem udać się do dentysty- aby ocenił czy kwalifikuje się pan do tego zabiegu, przygotował Pana do wybielania i poprowadziła ten zabieg. Wtedy jest to bezpieczne i skuteczne.