Biała krosta na brodawce a kaszak

3 miesiące temu zrobiła mi sie biała krosta na brodawce, na samym środku(Ja myślałam że to krosta). Nie wiedziałam co to jest i koło 3 tygodni temu udało sie to wycisnąć-wyglądało na kaszak. Ale teraz ciagle to białe sie odnawia i ciagle mogę to wyciskać. Co to moze być?

Przepraszam,ale na tą odległość nie dojrzę,nie rozpoznam i nie zaproponuję leczenia !!! Proszę udać się do chirurga lub ginekologa w Pani miejscowości , zż