Białe krostki u podstawy penisa oraz na udach

Witam! U podstawy penisa oraz na wewnętrznej stronie uda oraz w pachwinie pojawiły mi się maleńkie białe grudki mające nie więcej niż 1 mm. Jedną z nich wycisnąłem (myślałem, że to zwykła krostka). Zawartość była twarda i spoista prawie biała (nie ropa ani płyn). Po wyciśnięciu intensywnie krwawiło to miejsce. Nie odczuwam żadnego bólu, swędzenia ani mrowienia - dybym tego nie zauważył wcale bym tego nie odczuł. Niepokoi mnie to, bo objawy wystąpiły po stosunku z inną partnerką (nie był to jednak pierwszy stosunek). Objawy wystąpiły po ok. 10 -12 dniach. Czekam na wizytę u urologa, ale chciałem się zorientować jaka może być przyczyna mojej dolegliwości. Najbardziej obawiam się opryszczki.

Witam! Opisywane dolegliwości są dość nieswoiste. Szczególnie jeśli chodzi o ich związek z kontaktem seksualnym. Morfologicznie mogą one przypominać prosaki lub plamki Fordyce'a (białe grudki w określonej lokalizacji o białej treści). Jednakże zmiany te nie są przenoszone poprzez kontakt płciowy. Opryszczka jest w tym przypadku mało prawdopodobnym rozpoznaniem ze względu na brak dolegliwości oraz charakter zmian. Decydujące znaczenie w określeniu podłoża zmian będzie miała bezpośrednia ocena zmian skórnych. Proponuję jednak skonsultować problem z dermatologiem-wenerologiem. Urolog w tym przypadku może być mniej pomocny. Pozdrawiam serdecznie!