Białe plamy na piersiach i bóle brodawki

Ostatnio zaczęła mnie boleć brodawka prawej piersi ,nie mogłam dotknać jej zrobiła się spiczasta i twarda jakby coś w niej było a na powietrzu bardziej bolała.Po drugim dniu zauważyłam jakby białe plamki w niej były , mocniej naciskając na nią wyszła biała gęsta wydzielina.Ból odrazu przeszedł czy udać się do lekarza? Bo ciążę wykluczam.

Witam. Objawy mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych w związku z czym warto skonsultować się z ginekologiem.