Biegunka i ucisk po laparoskopii pęcherzyka żółciowego?

Witam. 7 dni temu miałam laparoskopię woreczka, wszystko było ok, biegunka zaczęła się po powrocie ze szpitala, tj. na 3 dobę, ale trwała tylko dwa dni. Jestem na ścisłej diecie. Na czwartą dobę po zabiegu zaczęłam odczuwać ucisk, lekki ból pod prawym żebrem, w okolicach wyciętego woreczka. Jest to raczej dyskomfort, ale męczący. ucisk promieniuje na plecy. Apetyt mam, nie mam podwyższonej temperatury. Czy to minie? Czy mam się obawiać ?

Witam,
nawrót dolegliwości bólowych w okolicy loży po pęcherzyku może sugerować kamicę przewodową.
Proponuję aby skonsultowała się Pani z chirurgiem, który wykonywał zabieg lub konsultację w poradni chirurgicznej.
Możliwe konieczne USG jamy brzusznej.

pozdrawiam!