Biegunka w pierwszym tygodniu cyklu a ciąża

Witam, współżyłam dzisiaj z chłopakiem i on skończył we mnie. Przyjmuje tabletki regularnie lecz około półtora tygodnia temu miałam biegunkę i tu moje pytanie. Czy jest szansa ze jestem w ciąży jeśli biegunka była w pierwszym tygodniu cyklu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli od biegunki minął ponad tydzień to ryzyko ciąży jest niewielkie. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku.