Biegunki, zaparcia, parcie na stolec i uczucie skurczu w brzuchu

Dzień dobry.Proszę państwa pisałem tu wiele razy o swoich dolegliwościach gastrycznych (biegunki zaparcia,parcie itp.)Te pytanie dotyczy mojego brzucha,od jakiegoś czasu codziennie wieczorem czuje dziwny skurcz w brzuchu o tej samej porze,czasem jestem zmuszony aby się wyprożnić bo jak to zrobię czuje się lepiej.Co mi może dolegać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłową dietą. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.