Biopsja BACC u 37-letniej kobiety

witam mam na imię Małgorzata 37 lat,moja pani doktor skierowała nie na biopsjęBACC,dzisiaj odebrałam wynik ,rozpoznanie liniczne Struma nodosa,koloid,pojedyncze i w grupach komórki pęcherzykowate,pojedyncze marofagi ,co to oznacza ,boję się trzy lata temu miałam operację prawego nadgarstka - guz olbrzymiokomórkowy kości ,czy lepiej te guzki operować?proszę o pomoc

Magdalena Mroczek

Jest to łagodna forma rozrostowa. Do decyzji endokrynologa będzie należało czy leczyć te zmiany farmakologiczne czy też operacyjnie.