Blizna i bąble na penisie. Co to?

Witam. Otóż mam taki problem. Mam 15 lat i od jakiegoś czasu, przeszkadza mi widok blizny i jakieś żółte bąble na penisie, z których po naciśnięciu wychodzi biała nitka (wydzielina, coś w stylu zaskórników). Nie pamiętam skąd i dlaczego to się wzięło, bo mam to od kiedy pamiętam. Prosiłbym o rzetelną odpowiedź, co to może być i jak można to wyleczyć lub co zrobić, aby to zniknęło. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Marcin.
15 LAT ponad rok temu

Witaj.

Pod żadnym pozorem nie próbuj wyciskać lub ugniatać wykwitów, o których piszesz.
Diagnoza Twoich dolegliwości wymaga niezwłocznej konsultacji ze specjalistą dermatologiem i ewentualnego podjęcia leczenia.

Pozdrawiam.