Błona śluzowa całego jelita grubego do kątnicy o prawidłowym rysunku naczyniowym

Witam, chciałbym zasięgnąc opini spejalisty na temat wykoania badania kolonoskopii Opis: Skóra okolicy odbyty prawidłowa. Napięcie zwieracza odbytu prawidłowe.Błona śłuzowa całego jelita grubego do kątnicu o prawidłowym rysunku naczyniowym. Haustracje zachowane. Zastawka krętniczo kątnicza z płaskim owrzodzeniem w twardym nacieku o średnicy 0.9cm. Z niecierpliwośćią czekam na odpowiedź. POZDRAWIAM

Lek. Tomasz Budlewski

A czy były pobrane wycinki z owrzodzenia? Konieczne jest poznanie wyniku histopatologicznego aby móc określić czym jest powyższa zmiana. Proszę koniecznie udać się do lekarza kierującego na kolonoskopię.