Boczki - jak je zrzucić?

Mam 15 lat. Mam odpowiednią wagę 174 cm i 60 kg, ale za dużo tkanki tłuszczowej na udach i tzw. boczkach, no i na rękach, ramionach. Bardzo mi zależy na tym, aby to zmienić najlepiej tydzień, bo wyjeżdżam i BARDZO bym chciała ładnie wyglądać w kostiumie. Dodam jeszcze, że mam bardzo mały biust, co wygląda kiepsko przy tych udach, boczkach i ramionach.. :( Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Ewa
15 LAT ponad rok temu

Witam,
Twoja masa ciała jest prawidłowa, dlatego nie powinnaś stosować diet odchudzających. Jeśli chcesz wysmuklić swoje ciało i nadać mu jędrności powinnaś zacząć ćwiczyć. Musisz jednak wiedzieć, że przez tydzień nie uzyskasz pożądanych efektów. Organizm potrzebuje regularnej dawki ruchu, a przy tym zdrowego i wartościowego pożywienia, którego w dzisiejszych czasach mało kto dostarcza. Zacznij od wyeliminowania nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Codziennie powinniśmy jeść 4-5 posiłków, co 2-3 godziny. Posiłki powinny być lekkie, ale częste, po to aby organizm mógł przyswajać wszystkie składniki, a nie odkładać w postaci tłuszczu, co robi gdy jemy zbyt rzadko. Jedz produkty pełnoziarniste, ryby, mięso chude i drobiowe, orzechy, produkty mleczne chude i półtłuste oraz owoce. Unikaj natomiast tłustych mięs (wieprzowina i wołowina), produktów typu Fast food, napojów gazowanych, słodzonych napojów owocowych, słodyczy, krakersów, chipsów czy paluszków. Jedz produkty pieczone, gotowane lub duszone bez obsmażania, unikaj potraw smażonych.
Jeśli chodzi o ćwiczenia na brzuch i uda zacznij od 15 minut ćwiczeń siłowych, które znajdziesz na naszej stronie, po czym przejdź do części aerobowej- pływanie, jogging czy jazda na rowerze. Ćwicz tak minimum 30 minut. W sumie ćwicz około 45 minut 3 razy w tygodniu, dzięki czemu Twoje ciało nabierze smukłości, a tkanka tłuszczowa efektywniej zostanie spalona.
Pozdrawiam.