Bogate unaczynienie jajnika a ciąża
Witam. Jak stwierdzić i kiedy jaka to ciąża? Ostatnia miesiaczka 02.12. Usg nie wykryli nic poza bogato unaczynionym obszarem na prawym jajniku o śr 15mm.hcg 19.01 było 82,69 a 20.01 143,24.plamie od 14.01 i boję się bo lekarze jeszcze nie potrafią stwierdzić co mi jest konkretnie

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Na podstawie opisu rónież nie potrafię stiwerdzić czy jest Pani w ciąży. Proponuję ponowny pomiar beta hcg i kontakt z ginekologiem.