Ból brzucha i podejrzenie guza na wątrobie

Mojego ojca bolał brzuch po prawej stronie wycieli mu woreczek żółciowy i kamienie , potem wycieli wyrostek , teraz podejrzewają że ma guza na jelicie zapalenie uchyłków .Czyścili mu jelita jeden lekarz powiedział że uchyłki się wyleczyły i to raczej nie jest rak ale wzięli wycinki na badania .Teraz ojcu zrobiła się jak oni twierdzą prze puchlina jak się dotknie jego brzucha to jest uczucie jak by dotykał wątroby takie to duże i twarde się zrobiło i jeszcze urosło .Mam wrażenie że kłamią ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie wiem jak odnieść się do tego posta. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Lekarz zobowiązany jest do przekazania informacji na temat stanu zdrowia Ojca jemu samemu lub osobie upoważnionej.