Ból brzucha od trzech dni występujący po jedzeniu i podczas ruchu

Witam! Mam 18 lat. Od 3 dni boli mnie brzuch. Nie jest to ból silny. W pierwszym dniu był jakby tępy, stały. Od wczoraj jest raczej chwilowy wystepujacy po jedzeniu, podczas ruchu, ale także losowo. Ból zlokalizowany jest 1-2cm nad pepkiem. Przedwczoraj miałem dreszcze i gorączkę 38,5, wczoraj 37,5. Odbija mi się, mam gazy, nie wymiotuję. Stolec był rzadki, przechodząc przez bobkowaty jest już w miarę normalny. Ból nie występuje podczas uciskania, czy podnoszenia nogi. Mocz normalny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej.