Ból brzucha, odbijanie, nadmierne gazy i mdłości

Witam. Od trzech dni boli mnie brzuch. Zaczęło się od klatki piersiowej, później przeszło na mostek i aż w okolice pępka. Ból nie jest silny, ale utrzymuje się stale od początku. Zaobserwowałam u siebie również takie objawy jak: odbijanie, gazy, (po zjedzeniu), lekkie mdłości. Umówiłam się już na wizytę do lekarza rodzinnego, ale proszę i jakieś sugestie. Z góry dziękuję. Dodam, że jestem młodą kobietą (20 lat). Pozdrawiam M.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na kolkę jelitową/wątrobową, refluks przełykowy albo zwykłą niestrawność w wyniku błędu dietetycznego.
Pozdrawiam