Ból brzucha po jelitówce

Witam moj maz przeszedl wczoraj jelitowke bol brzucha nudnosci biegunka 12 godzin nie podniosl glowy z poduszki taki oslabiony ,dzisiaj juz jest lepiej tylko ma bole brzucha co robic ? dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Proszę dbać o wyrównanie strat płynów i elektrolitów i wprowadzać żywienie doustne (o ile jest apetyt). Jeżeli sytuacja się nie poprawi proszę skontaktować się z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski